Wirtualne stoisko firmy

Pobierz ciekawe materiały edukacyjne:

Obejrzyj filmy edukacyjne: 

Skontaktuj się z nami

Rynek szpitalny – KCI

Rynek
ambulatoryjny, szpitalny – opatrunki

Adam Janik
województwo śląskie, dolnoślaskie, opolskie
+48 539 383 981 
adam.janik@aspironix.com

Małgorzata Latała
województwo śląskie, małopolskie
+48 664 977 961 
malgorzata.latala@aspironix.com

 

Beata Dymarczyk
województwo małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie
+48 539 607 070 
beata.dymarczyk@aspironix.com

 

Mirosław Szuryga
województwo dolnośląskie, opolskie,
południowa część Wielkopolskiego
+48 662 278 221 
miroslaw.szuryga@aspironix.com

 

Justyna Piosik
województwo mazowieckie, łódzkie, lubelskie
+48 539 383 982 
justyna.piosik@aspironix.com

 

Marcin Janer
województwo pomorskie, zachodniopomorskie,
północna część wielkopolskiego, lubuskie
+48 600 033 838 
marcin.janer@aspironix.com

 

Monika Szymkowiak
województwo wielkopolskie, lubuskie, zachodniopomorskie
+48 539 383 980 
monika.szymkowiak@aspironix.com

 
Renata Osęka

województwo mazowieckie, łódzkie, lubelskie,
warmińsko-mazurskie, podlaskie
+48 734 451 380 
renata.oseka@aspironix.com

Sylwia Ochocka – Kulaszewicz
województwo pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie
+48 539 958 292 sylwia.kulaszewicz@aspironix.com

Dawid Malec

województwo lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie
+48 734 180 756 
dawid.malec@aspironix.com